Moji kaligrafski začetki segajo v leto 2002, natančneje na 29. april, ko sem pred 14 leti prvič obiskala svojega učitelja kaligrafije, gospoda Zvoneta Potočnika.
Spodaj objavljam nekaj spominov:
- Čisti začetek, moja prva vajenica, ko prvič držim kaligrafsko pero
- Vabilo na otvoritev galerije Sveti Jurij na Ptuju (izpisano po 4 mesecih vaje). Dogodek, ki je bil glavni razlog, da sem se pričela ukvarjati s to čudovito umetnostjo, saj je bilo moje razmišljanje tako, da k unikatnim darilom paše lepo izpisano posvetilo.
- Pismo, ki je prepričalo gospoda Romana Glaserja, da mi je omogočil eno mesečno predstavitev dejavnosti Svet ustvarjalnosti v Murkovi ulici (10 let pozneje)
- Po 13. letih mojstra kaligrafije …v prečudovitem vzhodnem stolpu Ptujskega gradu
- Nači vremena za …eden zadnjih izdelkov .. in še dosti več fotk odličnega fotografa Borisa B. Voglarja na www.kaligrafija.eu